Artić i Milenković zlatne

Četiri medalja za ritmičarke Vindije na Prvenstvu Hrvatske u Varaždinu

Objavljeno: 20.04.2016. 08:39

Zadnja izmjena: 20.04.2016. 08:47

Vindijine ritmičarke unatoč dosta problema, povreda i bolesti uoči samog Prvenstva i ovaj puta su bile među najuspješnijima na 25. višebojskom prvenstvu Hrvatske u ritmičkoj gimnastici održanom u Areni Varaždin.

Na Prvenstvu je nastupilo ukupno 41 ritmičarka iz devet hrvatskih u četiri uzrastne kategorije.

U najmlađoj kategoriji, mlađih kadetkinja Lara Domislović unatoč povredi, osvojila je treće mjesto iza Kale Krpan i Marte Otročak iz KRG Leda Zagreb.

U kategoriji kadetkinja Tamara Artić bila je prva s više od 10 bodova prednosti, dok je kod juniorki Ema Kovačić osvojila treće mjesto.

Kod seniorki Elena Milenković dokazala je svoju dominaciju unatoč distorziji skočnog zgloba nekoliko dana prije Prvenstva i obranila naslov seniorske prvakinje Hrvatske, dok je Rea Strnad osvojila je četvrto mjesto.