Četiri medalje za članove PK Varaždin na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 29.06.2015. 17:21

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Šestero plivača Varaždina nastupilo je proteklog vikenda na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za regiju 4 te osvojilo četiri medalje.

Srebrom na 50 metara prsno i broncom na 50 delfin okitila se Petra Švetak kod početnica, dok je na 50 kraul bila četvrta, a 50 leđno osvojila šesto mjesto.

Srebrnu i brončanu medalju također je osvojio i Karlo Hajdinjak u kategoriji kadeta. Bio je srebrni na 200 prsno gdje je rezultatom potvrdio već prije isplivanu normu za Prvenstvo Hrvatske. Broncu je osvojio na 100 prsno, disciplina koju će također plivati na ljetnome Prvenstvu Hrvatske. Uz dvije medalje, bio je peti na 100 kraul, šesti na 100 delfin te sedmi na 200 mješovito.

Uz Petru i Karla, iskazali su se Una Vuković s četvrtim mjestom na 50 prsno, Lovro Pintarić s petim mjestom na 100 delfin te Willi Tropp s osobnim rekordom na 200 mješovito.