STK VISIA TRNOVEC BARTOLOVEČKI

Četiri pehara za mlade stolnotenisače iz STK Visia u Rijeci

Objavljeno: 09.03.2020. 14:33

Zadnja izmjena: 09.03.2020. 14:37

U Rijeci je održan 37. Kup grada Rijeke u stolnom tenisu, na kojem je nastupilo petero igrača STK Visia Trnovec Bartolovečki.

Nakon uspješnog natjecateljskog vikenda kući su se vratili sa četiri pehara. Prvog dana Simon Vincek je u kategoriji kadeta osvojio 3. mjesto, dok je drugog dana turnira u kategoriji juniori zaustavljen u osmini finala.

Broncu u juniororskoj konkurenciji osvojio je Leon Milak kao i Vito Milak u kategoriji mlađih kadeta, dok je mlađi kadet Mark Marčec zaustavljen u osmini finala.

Najveći uspjeh u svojoj kategoriji ostvario je mlađi kadet Simon Dvorski osvojivši 1.mjesto. Igrače su pripremile trenerice Anja Ivanuši i Martina Jukić. Za dva tjedna, točnije 21.i 22. ožujka svi će nastupiti na Milenij Opem turniru u Opatiji.