Članovi AK Varaždin uspješni na utrci Kalnik Trail 2021.

Objavljeno: 10.10.2021. 17:00

Zadnja izmjena: 10.10.2021. 18:42

U Križevcima je u organizaciji Udruge kineziologa Križevci održan Kalnik Trail 2021.

Kao i na većini trailova tako se i na ovom trailu moglo nastupiti u više različitih dionica. Dionice su bile Gabrinovec – 31,8 km, Peca – 16,7 km i Bor – 6,3 km. Ukupno je u svim utrkama današnji trail uspješno završilo čak 425 natjecatelja koji su uživali trčeći po Kalniku i okolnim brežuljcima.

S obzirom da se većina članova AK Varaždin ipak čuvala za nastup na Zagrebačkom maratonu, jedan manji dio naših članova ipak se odlučio za nastup i na ovom trailu. U utrci na 31,8 km Andrej Zadravec istrčao je vrlo dobru utrku i osvojio 17. mjesto u ukupnom poretku.

U utrci na 16,7 km Valentina Vadlja uvjerljivo je pobijedila u ženskoj konkurenciji. Iza Valentine na 2. i 3. mjesto plasirale su se u istom vremenu (1:57:58) Kristina Pintarić i Dragana Danjko obje članice SRD 315 Sjeverozapad.

U muškoj konkurenciji pobijedio je Ivan Maltar (ŠD Remetinec) ispred Stjepana Žanića (AK Maratonjare) dok se Dinko Solić ovaj put morao zadovoljiti 3. mjestom. Ostali članovi AK Varaždin ovoj utrci postigli su sljedeće rezultate: