Sekelj osvojila treće mjesto

Članovi SRD 315 Sjeverozapad nastupili na drugom po redu Zagreb Trailu

Objavljeno: 26.05.2016. 16:36

Zadnja izmjena: 26.05.2016. 16:38

Članovi SRD 315 Sjeverozapad natjecali su se u jedinstvenoj trail utrci - drugom po redu Zagreb Trailu.

Ranko Orehovec i Jelena Sekelj natjecali su se u najtežoj kategoriji-ultri. U utrci duljine 45,8 km s visinskom razlikom od oko 2.300m. S vremenom 7:44:26 Jelena Sekelj osvojila je treće mjesto među ženama, dok je Ranko Orehovec utrku je završio kao 25. s vremenom 7:44:27.

U kategoriji Challenger od 21,3 km nastupilo je ćetvero članova SRD 315 Sjeverozapad. Velika vrućina Maji Gregurić je ovoga puta zadavala probleme pa je utrku završila za 4:34h, na 91.mjestu, Zenil Vugrinec bio je odličan 19., odmah za petama bio mu je isto tako odličan Marko Dugandžić, koji je utrku završio nakon 2:21:50, na 24.mjestu u teškoj muškoj konkurenciji.

Dario Petrinić je na svojoj prvoj utrci za klub pokazao da se na njega u budućnosti itekako može računati, završivši trku za 3:33:04.