Rukomet

Dabrovi i dalje ne posustaju: S plus tri slavili kod vinkovačke Spačve

Objavljeno: 27.02.2016. 21:21

Zadnja izmjena: 27.02.2016. 21:33

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 nastavili su pobjednički niz i kod vinkovačke Spačve, slaveći 27:24.

Na samom startu susreta igrao se pogodak na pogodak, a Dabrovi su održavali minimalnu prednost. U nastavku su Vinkovčani prednost preselili na svoju stranu i u 19. minuti imali plus četiri (12:8). Do odmora su Dabrovi uspjeli smanjiti i na odmor otišli s minus jedan (15:14).

Na početku drugog dijela rukometaši Vladimira Vujovića imali su furiozan start i u 36. minuti vodili s plus četiri (16:20). Vinkovčani su im pak vratili serijom 4:0 i poravnali na 20:20. U sljedećim minutama Dabrovi su golovima Marčeca i Linda poveli 22:20, no vinkovački rukometaši ponovo su izjednačili na 22:22. Do samog kraja igrao se tako napet susret, ali prednost je bila ipak na strani Varaždinaca koji su bili bolji i koncentriraniji te na kraju slavili 27:24.

Najraspoloženiji kod varaždinskih rukometaša bili su Martin Marčec i Jurica Vidaček s po pet golova.

Rukometaši Vladimira Vujovića i dalje su na prvom mjestu, a u sljedećem kolu ugošćuju Buzet.