Dabrovi minimalno poraženi u gostima kod Maribora Branik

Objavljeno: 25.08.2015. 19:22

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Nakon pobjede protiv ormoškog Jeruzalem, rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 u utorak su upisali poraz kod Maribora Branik. Mariborčani su slavili 25:24.

Varaždinski rukometaši loše su ušli u susret pa su mariborski rukometaši u 15. minuti imali prednost od 10:2. Do poluvremena su se Dabrovi pribrali i do poluvremena smanjili. Na odmor se tako otišlo rezultatom 14:10.

U drugom dijelu Varaždinci su lovili prednost, no no nisu uspjeli izjednačiti. Domaći rukometaši su tako slavili s pogotkom razlike.

Najraspoloženiji u varaždinskim redovima bio je Horvat sa šest pogodaka, dok je Tokić zabio pet zgoditaka.

Ljubičaste boje branio je bivši kružni napadač varaždinskog sastava Dominik Mišković koji je svom bivšem klubu zabio četiri pogotka.