Dabrovi nisu uspjeli slomiti Moslavinu

Objavljeno: 23.10.2021. 19:38

Zadnja izmjena: 23.10.2021. 19:57

U susretu 7. kola Paket24 Premijer lige, Lige B GRK Varaždin 1930 nije uspio pobijedili momčad Moslavine u Kutini.

Susret u Kutini proglašen je u klubu kao jedan od tri u kojima varaždinska momčad mora pokazati za što je spremna. Međutim, domaćini su krenuli agresivnije i u 12. minuti je rezultat 5:2. Varaždinci se tada vraćaju u susret i izjednačuju rezultat na 7:7 u 18. minuti te u 20. minuti vode 7:9. Nakon te serije vraćaju se domaći i u 23. minuti je 10:10. Do kraja poluvremena igra se gol za gol i na odnor se odlazi s neriješenim rezultatom 13:13.

U nastvaku domaći, slično kao i u prvom dijelu dolaze do prednosti 18:15 u 34. minuti. U 39. minuti Varaždinci stižu na 20:19 ali domaći ne puštaju prednost. U 43. minuti nakon serije Moslavine rezultat je 23:19. U 48. minuti Dabrovi se približavaju na -2, na rezultat 24:22 ali domaćini ne dozvoljavaju više. Domaći tada rade još jednu seriju i dolaze na 28:22 u 52. minuti. Moslavina do kraja održava razliku i susret završava rezultatom 34:28.