Dobar ulazak u nastavak sezone

Dabrovi pobjedom protiv Đakova uspješno otvorili drugi dio sezone

Objavljeno: 07.02.2016. 08:40

Zadnja izmjena: 16.02.2016. 08:45

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 pobjedom su ušli u drugi dio sezone Premijer lige, pobijedivši jučer u gostima momčad Đakova 31:30.

Do osme minute igrao se izjednačen susret i rezultat je bio 5:5, no kasnije su Dabrovi zagospodarili terenom i pogotkom Hutinca u 11. minuti imali dva pogotka prednosti (5:7). U završnici prvog dijela povećali svoju prednost i na odmor otišli rezultatom 16:12.

Do 40. minute rukometaši Vladimira Vujovića održavali su tri do četiri gola razlike, no u samom finišu zakomplicirali su si život. U 47. minuti rukometaši Đakova su uspjeli izjednačiti (23:23), no Dabrovi nisu dopustili iznenađenje, već su slavili 31:30.

Najraspoloženiji u varaždinskim redovima bio je Kevin Lind koji je postigao osam golova, dok je Leon Vučko dodao sedam zgoditaka.

Dabrovi tako i dalje drže vodeću poziciju Premijer lige, a u sljedećem kolu gostuju kod zagrebačkog Medveščaka.