Odigrali neriješeno u zadnjem kolu

Dabrovi ponovno prvaci Premijer lige, slijedi im Liga za prvaka!

Objavljeno: 02.04.2016. 20:03

Zadnja izmjena: 02.04.2016. 20:07

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 danas su u Graberju odigrali posljednji susret Premijer lige protiv ekipa Ribola Kaštela i remizirali rezultatom 25:25. Bez obzira na remi Dabrovi su ponovili prošlogodišnji uspjeh i stigli do naslova prvaka Premijer lige.

Gostujući rukometaši na gotovo kroz cijelo prvo poluvrijeme imali su tri do četiri gola prednosti te su na odmor otišli s prednošću 14:11.

U drugom dijeli gostujući rukometaši pogodak do dva prednosti držali su do samog finiša susreta, no serijom od 4:0 od 52. do 57. minute rukometaši Vladimira Vujovića stigli su u vodstvo od 24:23. Na kraju je susret završio podjelom bodova, rezultatom 25:25.

Najraspoloženije u redovima Varaždinaca bio je Ante Tokić sa šest golova, dok su Marčec, Lind i Šipić dodali po četiri zgoditka.

Varaždinski rukometaši tako su ponovili prošlosezonski uspjeh i stigli do naslova prvaka Premijer lige, iako na početku sezone to nije nitko prognozirao.

Slijedi im Liga za prvaka gdje se prvoj četvorci iz Premijer lige priključuju PPD Zagreb i Nexe.