GRK Varaždin 1930

Dabrovi porazom kod Umaga završili vrlo uspješnu sezonu

Objavljeno: 01.06.2016. 13:37

Zadnja izmjena: 01.06.2016. 13:37

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 porazom u Umagu 37:32 završili su natjecanje za ovu sezonu.

Umorni Dabrovi protiv posljednjeplasirane momčadi Lige za prvaka nisu bili pravi pa su dva boda upisali Umažani. Izjednačen susret igrao se do deset minute kada je rezultat bio 7:7, no u sljedećim minutama rukometaši Umaga serijom 3:0 poveli su 10:7. Prednost su čuvali kroz cijeli prvi dio i s rezultatom 20:16 otišli na odmor.

Do 40. minute domaći rukometaši prednost su povećali na plus sedam (27:20) i utakmicu odveli u mirnije vode. Završilo je na kraju 37:32. Najraspoloženiji u redovima Dabrova bio je Ivan Horvat koji je zabio 10 golova.

Rukometaši Vladimira Vujovića porazom su tako završili vrlo uspješnu sezonu, u kojoj su s 50 posto slabijim igračkim kadrom stigli do trećeg mjesta u Hrvatskoj i osvojili drugo mjesto u Hrvatskom rukometnom kupu.