GRK Varaždin

Dabrovi se pobjedom protiv Umaga vratili na pobjedničke staze

Objavljeno: 30.04.2016. 21:24

Zadnja izmjena: 30.04.2016. 21:29

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 vratili su se na pobjedničke staze pobjedom protiv Umaga 35:28.

Bolje su u susret ušli Umažani i u 9. minuti vodili 7:4. No, rukometaši Vladimira Vujovića konsolidirali su svoje redove i u 16. minuti izjednačili na 9:9. U nastavku se igrao pogodak na pogodak, a prvi dio završio je 17:16 za goste.

Gotovo identičan scenarij odvijao se do 41. minute, no tada su Dabrovi prešli u vodstvo i u posjednjih desetak minuta susreta prelomili susret. Na kraju su stigli do uvjerljivog slavlja rezultatom 35:28.

Najraspoloženiji u domaćim redovima bio je Ante Tokić s osam golova, dok je Vedran Huđ dodao sedam zgoditaka.

U sljedećem susret rukometaši Vladimira Vujovića igraju u srijedu od 18 sati u dvorani Dravi protiv PPD Zagreb.