I dalje neporaženi u drugom dijelu

Dabrovi unatoč ne baš bajnoj predstavi slavili protiv rukometaša Ivanića

Objavljeno: 30.03.2016. 20:15

Zadnja izmjena: 30.03.2016. 20:17

Unatoč ne baš bajnoj predstavi, rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 danas su u maloj dvorani na Dravi stigli do 12. uzastopne pobjede u nizu protiv Ivanića rezultatom 30:28.

Kroz cijelo prvo poluvrijeme gostujuću rukometaši imali su prednost od dva do tri gola razlike, a na odmor se otišlo rezultatom 17:18.

Na startu drugog dijela Varaždinci su izjednačili i u 35. minuti preko Huđa poveli 20:19. Rukometaši Ivanića serijom 3:0 prešli u vodstvo od 22:20, no od 42. do 45. minute Dabrovi rade seriju od 4:0 i tako preusmjeravaju tijek susreta. U samoj završnici pogodak do dva prednost držali su do samog kraja i slavili 30:28.

Najraspoloženiji u domaćim redovima bio je kružni napadač Marin Šipić s osam golova, dok je Vedran Huđ dodao šest golova.

- Poprilično nervozno smo ušli u utakmicu, no moji dečki su pokazali karakter iako su odigrali jako loše. I dalje smo neporaženi u drugom dijelu sezone što jako raduje- rekao je trener Vladimir Vujović.

Sljedeći susret varaždinski rukometaši igraju u subotu u Graberju protiv Kaštela, a djelić atmosfere današnje utakmice pogledajte u fotogaleriji.