Dabrovi zaledili Goričane na minus sedam

Piše: it/ evarazdin

Objavljeno: 26.03.2015. 09:46

Rukometaši GRK Varaždin 1930 u srijedu su gostovali kod rukometaša Gorice te slavili 27:20.

U šestoj minuti Varaždinci su imali prednost od 4:1, no domaći rukometaši napravili su seriju 7:0 i u 15. minuti se odlijepili na 8:4. Do kraja prvog dijela Dabrovi su uspjeli smajiti zaostatak pa je prvo poluvrijeme završilo 10:9.

U drugom dijelu gosti su bili bolja momčad i slavili. Do 45. minute odvojili su se na plus tri, a u samom finišu susreta povećali su svoju prednost te uvjerljivo slavili.

Najraspoloženiji u varaždinskim redovima bio je Ante Tokić koji je zabio devet pogodaka, dok je Ivan Sršen dodao šest zgoditaka.

U sljedećem, posljednjem kolu Varaždinci ugošćuju Bjelovar.

Gorica – GRK Varaždin 20:27 (10:9)