ide im bolje u gostima

FOTO Dabrovi zaliječili rane od prošlotjednog domaćeg poraza pobjedom u Umagu

Objavljeno: 08.10.2017. 11:02

Zadnja izmjena: 08.10.2017. 11:04

Sinoć su rukometaši GRK Varaždina uspjeli nadoknaditi bodove koje su prosuli prošli tjedan protiv Zameta i pobjedom u Umagu zaraditi nova 2 boda i praktički diobu prvog mjesta u Premijer ligi.

Sam rezultat 19:16 (9:12) dovoljno govori za sebe - obrane su bile postavljene izrazito čvrsto, a Dabrovi su bili u rezultatskom manjku sve do 38. minute kad su konačno poveli s 12:11. Koliko je obrana Dabrova sjajno funkcionirala jasno govori podatak da su u cijelom 2. poluvremenu primili samo 4 gola. Najviše golova na utakmici postigao je naš Glavaš - 6 komada, dok je Zebec zabio 5. Meštrić je skupio 9 obrana, a Črnila jednu. Dabrovi su sada zbog gol razlike 3. u Premijer ligi s istim brojem bodova kao i prvoplasirani Karlovac i drugoplasirani Poreč. Sljedeće subote Dabrovima u goste dolazi Dubrava i nadamo se da ćemo vidjeti prvu domaću pobjedu naših igrača i - skok na vrh!