Devet medalja za streličare Cekina u Čakovcu

Objavljeno: 28.04.2015. 15:03

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Jedanaestero članova Streličarskog kluba Cekin proteklog vikenda nastupilo je na turniru u Čakovcu te osvojilo devet medalja i Veliki pehar Nikole Zrinskog .

U kategoriji djevojčica do 12 godina Mia Međimurec bila je zlatna sa standardnim lukom,dok je Nola Vidović u istoj kategoriji, ali s olimpijskim lukom osvojila srebro.

Kod dječaka do 12 godina, Fran Gašparić bio je treći s olimpijskim lukom, u istoj disciplini kod dječaka do 14 godina Matija Hanžek osvojio je drugo mjesto, dok je Jan Međimurec bio treći.  Ovom se uspješnom dvojcu priključio Matko Dupor pa je mlada ekipa osvojila i Veliki pehar Nikole Zrinskog.

Senior Zoran Marenčić s golim lukom došao je do bronce, dok su sjajne bile veteranke s olimpijskim lukom. Božena Šimek-Šuplika bila je zlatna, a Erika Kanešić brončana.

Prekaljeni veteran Vjekoslav Rutić stigao je također do zlata i to u sa standardnim lukom.