ATLETSKI KLUB VARAŽDIN

Dinko Solić osvojio drugo mjesto na sve popularnijoj utrci Sljeme Trail

Objavljeno: 19.11.2018. 08:08

Zadnja izmjena: 19.11.2018. 08:12

Na Sljemenu je u organizaciji AK Sljeme održana sve popularnija utrka Sljeme Trail. Trčati se moglo na tri različite dionice i to na “plavoj” stazi dužine 10 km, “zelenoj” stazi dužine 20 km i za one najspremnije na “crvenoj” stazi dužine 30 km.

Dio članova Atletskog kluba Varaždin odlučio se okušati na dionicama od 10 km i 20 km. Na dionici od 20 km ukupno je nastupilo 230 natjecatelja, a najbolji od članova AK Varaždin bio je Dinko Solić koji je odličnom utrkom osvojio 2. mjesto u ukupnom plasmanu otrčavši ovih 20 km u vremenu 1:53:18 zaostavši iza pobjednika Jure Buljana minutu i pol. Na toj dionici Dina Androić bila je 4. od žena i 1. u kategoriji Ž35 (2:24:16) dok se Jerry plasirala na 7. mjesto i 4. u kategoriji Ž 35 (2:33:29).

Na dionici od 10 km među 200 natjecatelja najbolja od članica AK Varaždin bila je Ana Sajko koja je osvojila 6. mjesto u ukupnom plasmanu i 2. u kategoriji Ž35 otrčavši ovu stazu u vremenu 1:34:18. Vesna Crnčić bila je 30. u vremenu 1:54:22 (Ž35 -15) dok je Željko Miklaužić bio 54. od muškaraca i 27. u kategoriji (M35) pretrčavši ovu dionicu u vremenu 1:54:24.