golijada u kupu

DOBAR POSAO U ILOKU Nogometaši Varaždina natrpali do vrha mrežu domaćeg Fruškogorca

Objavljeno: 23.08.2017. 17:56

Zadnja izmjena: 23.08.2017. 17:56

Dogodilo se ono što smo i priželjkivali i realno očekivali - NK Varaždin je u Iloku domaćem Fruškogorcu napunio mrežu do vrha i lako prošao pretkolo Hrvatskog kupa. Uostalom, konačni rezultat od rukometnih 10:0 dovoljno govori za sebe.

Utakmica je bila brzo riješena, na poluvrijeme se otišlo s nedostižnih 4:0 za naše igrače, a mrežu protivnika je načeo Drožđek pogotkom u 8. minuti. Sve je funkcioniralo besprijekorno, golijada se nastavila i u drugom poluvremenu

Čak 6 igrača upisalo se u strijelce - Sačer, Drožđek i Kolarić s po 2 pogotka te Golubar, Petrović, Težak i Senić s po jednim. Veseli što su zgoditke postigli svi igrači iz navalne petorke. Posao je obavljen, Varaždin je u Hrvatskom kupu, a sada s još više optimizma možemo očekivati i subotnju drugoligašku premijeru na domaćem terenu. Podsjećamo, dolazi zagrebačka Kustošija, a mi svojim čitateljima za taj meč dijelimo 2 puta 2 ulaznice.