Maruševečki kup

Domaći Omladinac preokretom svladao Rudar 47 i uzeo Općinski kup

Objavljeno: 21.04.2016. 13:38

Zadnja izmjena: 21.04.2016. 13:41

U Jurketincu je u sklopu Dana općine Maruševec odigrana utakmica Općinskog kupa između domaćeg Omladinca i Rudara 47, a slavili su nogometaši iz Jurketinca 3:1.

Županijski drugoligaš je iskoristio prednost domaćeg terena, a zanimljivo je da su sve golove postigli domaćini. Rudar 47 je poveo je autogolom Plečka u 22. minuti, no u drugom poluvremenu Omladinac je preokretom i s dva gola Makovca u 57. i 75. te golom Martinčevića u 69.minuti, izborio pobjedu.

Time se ekipa iz Jurketinca približila u broju pobjeda Ladanjščanima, a taj omjer je sad 6:4 za Rudar 47. Pehar u trajno vlasništvo pokrovitelja utakmice Općine Maruševec , kapetanu Omladinca Borisu Kišić predao je načelnik općine , Ivan Šagi.