NK VARAŽDIN

Druga pobjeda Varaždina u ovom tjednu

Objavljeno: 26.09.2021. 18:09

Zadnja izmjena: 26.09.2021. 18:12

U 7. kolu Druge HNL NK Varaždin pobijedio je u Solinu istoimenu momčad rezultatom 0:2 (0:2).

Varaždin je vrlo brzo riješio pitanje pobjednika u ovom susretu. Varaždinci su došli u rano vodstvo, Šego je već u 17. minuti postigao gol. Nedugo zatim u 30. minuti Herrera povisuje na 0:2, što je na kraju ostao i konačan rezultat. Iako je Varaždin ima dosta izostanaka igrača u zadnjoj liniji, to se nije toliko primijetilo na utakmici. Na kraju su se uspjeli obraniti i donijeti u Varaždin vrijedne bodove.

U sljedećem 8. kolu Varaždin je domaćin ekipi Croatie iz Zmijavaca. Susret će se igrati u subotu, 2. listopada te će svi ljubitelji nogometa moći podržati varaždinsku ekipu u svojoj namjeri povratka u HT Prvu ligu.