KARATE KLUB IVANEC

Dva srebra i dvije bronce za članice KK Ivanec na Kupu grada Osijeka

Objavljeno: 14.11.2018. 18:18

Zadnja izmjena: 14.11.2018. 18:26

Članice Karate kluba Ivanec nastupili su na međunarodnom karate turniru Kupu grada Osijeka, koji se održao u sportskoj dvorani Gradski vrt u Osijeku. Nastupilo je 513 natjecatelja iz 40 klubova iz Hrvatske, BiH i Srbije.

U kategoriji mlađih kadetkinje borbe -50 kg Ela Colarić osvojila je srebrnu medalju, dok je u kategoriji mlađih kadetkinja +55 kg Melani Magdić osvojila, također srebrnu medalju.

U kategoriji kadetkinja Melani Magdić osvojila je brončanu medalju u kategoriji  +54 kg, dok je Ela Colarić osvojila, također broncu u kategoriji kadetkinje borbe -47 kg.

U nedjelju, 18. prosinca članica KK Ivanec Petra Brlečić nastupiti će na državnom prvenstvu u borbama u kategoriji mlađe seniorke -68 kg.