AK VARAŽDIN

Dvije medalje na 10. Martinskom polumaratonu

Objavljeno: 26.10.2021. 07:51

Zadnja izmjena: 26.10.2021. 07:54

U Dugom Selu u organizaciji AK Martin Dugo Selo održan je  jubilarni 10. Martinski polumaraton. Osim u glavnoj utrci polumaratona na 21,1 km moglo se nastupiti i u kratkoj utrci na 5 km, a ukupno je obje utrke uspješno završilo 216 natjecatelja.

Jedan dio članova AK Varaždin odlučilo se se za nastup na polumaratonu, a najbolja od naših ječlanica AK Varaždin bila je Višnja Čonkaš koja je istrčala jedan od svojih najboljih polumaratona i s vremenom 1:39:01 osvojila odlično 2. mjesto u ukupnom poretku kod žena. Ispred nje bila je samo Branka Vidović Kostelac – (TK Sisak) u vremenu 1:36:28.

Na pobjedničko postolje popeo se i novi član AK Varaždin Krešimir Horvat kojem je za 3. mjesto u ukupnom poretku kod muškaraca trebalo 1:24:44. Pobjedu u utrci je odnio Domagoj Črnec (AK Fit) u vremenu 1:17:59 dok se na 2. mjesto plasirao Ivan Marek (AK Borik).

Odličnom utrkom pridružio mu se i Željko Mustač na 4. mjestu u vremenu 1:29:13.  Nastupili su i ovi članovi AK Varaždin:

• 21. Tomislav Sabolić – 1:39:23 (M35 – 8.)
  • 25. David Stepan – 1:42:38 (M25 – 11.)
  • 43. Nikola Stepan – 1:48:56 (M35 – 18.)