TENIS KLUB VARAŽDIN 1181

Dvostruka pobjeda članova TK Varaždin 1181 na turniru u Ogulinu

Objavljeno: 20.11.2018. 14:55

Zadnja izmjena: 20.11.2018. 15:05

Proteklog vikenda na terenima teniskog kluba Ogulin, održano je dvoransko prvenstvo iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza za juniore i juniorke do 18 godina.

Predstavnici TK Varaždin 1181 ostvarili su sjajne rezultate osvojivši prvo i drugo mjesto u konkurenciji juniorki, te prvo mjesto u konkurenciji juniora.
Nika Svetec u konkurenciji juniorki odradila je odličan posao osvojivši turnir bez izgubljenog seta. Nika je u osnimi finala pobijedila Tani Vlainić  (Iteam) 6:3. 6:0, u četvrtfinalu Marinu Škegro (Zagi), u polufinalu laru Grulović 6:1 61:, te u finalu klupsku suigračicu Anu Mukić (Varaždin 1181) rezultatom 6:1, 6:1.
Ana Mukić do finala pobjeđivala je Marniku Angelu (Dalmacija) 6:1, 6:1, Lauru Živković (Iteam) 6:2. 6:0, Mare Žunić Mare (Dalmacija) 4:6, 6:1, 6:3.
Maks Kostić Ferček, kao drugo postavljeni nositelj turnira redom savladavao u osmini finala austrijanca Paula Schmolzera 6:2, 6:0, u četvrtifnalu Karla Krolu (Split) 6:4, 6:2, za ulazak u finale pobijedio je Nou Vukadina (Iteam) 6:3, 4:1. ret., te u finalnom dvoboju prvog igrača Hrvatske do 18 godina Ivan Karla Bana(Ogulin) rezultatom 2:6, 6:3, 6:1.

Bila je odlična je to uvertira za varaždnske tenisače pred ITF Junior Tour turnir, koje se sljedećeg tjedna održava u Zagrebu.