DŠR ŽAROVNICA

Foto - Evo kako je bilo u 2. kolu 1. Laško malonogometne lige

Objavljeno: 13.03.2022. 17:50

Zadnja izmjena: 13.03.2022. 17:57

Na igralištu u Žarovnici utakmicama 2. kola nastavljeno je 1. izdanje Laško malonogometne lige koju organizira Društvo športske rekreacije Žarovnica.

U tri odigrane utakmice samo u jednoj nije bilo rezultatske neizvjesnosti.

Siguran je i u ovom kolu bio MNK Drvodjelac, koji je rezultatom 6:1 pobijedio Elektromont & Caffe Bar Cvetlin.

Veliki preokret dogodio se u utakmici UŠR Višnjica - Klesarstvo Martinčević - Novaki, u kojoj je ekipa Višnjice u samu završnicu ušla s vodstvom od 3:0, no igrači iz Novaka u devet su minuta postigli 3 gola i u konačnici 'izvukli' bod.

Ništa manje neizvjesno nije bilo niti u utakmici UŠR Vrbno i The Best of Cojones Lepoglava, u kojoj se u posljednjih 5 minuta ušlo u 'egalu', no u samom finišu 'cojonesi' su postigli dva gola i upisali prvu pobjedu.

Slobodna je u ovom kolu bila ekipa organizatora, DŠR Žarovnica.

Nakon dva kola u vodstvu je MNK Drvodjelac sa 6 bodova (13:3 gol-razlika), UŠR Višnjica (8:4) i Klesarstvo Martinčević – Novaki (6:4) imaju po 4 boda, The Best of Cojones 3 (5:7), a bez bodova su UŠR Vrbno (2:4), DŠR Žarovnica (2:7) i Elektromont & Caffe Bar Cvetlin (2:9), s time da Vrbno i Žarovnica imaju po jedan susret manje odigran. Treće kolo igra se sljedeću subotu, 19. ožujka.