malonogometna uzbuđenja

FOTO Jučer završen Pan Givova kup - Rudar 47 obranio naslov, evo imena pobjednika u svim kategorijama

Piše: Mateja Rak

Objavljeno: 12.02.2018. 09:26

Zadnja izmjena: 12.02.2018. 09:28

Završeno je 13. Dvoransko prvenstvu u malom nogometu pod nazivom Pan Givova kup Vidovec 2018, a naslov kod seniora odnio je Nedeljanec. koji su u finalu uspjeli preokrenuti 0:1 na kraju s 2:1 pobijediti Mladost iz Margečana.

Svoju pobjedu "rudari" su izborili golovima u 2. poluvremenu, tako da uistinu možemo reći da je finale bilo dramatično.Treće mjesto kod seniora osvojio je Polet iz Tuhovca svladavši Čevo 3:2.

Kod veterana Rudar 47 obranio je naslov svladavši Auto Florijanić Telecomm s uvjerljivih 6:1. Čak četiri gola za nogometaše iz Donjeg Ladanja u finalu je zabio Tomica Korpar, koji je je ujedno proglašen i najboljim igračem. Kod juniora naslov je odnio Varaždin koji je u finalu s 4:0 bio bolji od Varteksa 1. Naslov kod pionira odnijela je Podravina, koja je u finalu s 5:1 svladala Ivančicu.