NK Varaždin - NK Solin

NK Varaždin danas je na gradskom stadionu u sklopu 19. kola 2. HNL ugostio NK Solin, a ova utakmica je vrlo bitna jer se Varaždinci bore za prvo mjesto i ulazak u prvu ligu.
Objavljeno: 06.04.2019. 17:30

Zadnja izmjena: 06.04.2019. 19:36

Naime, ovom pobjedom bi se NK Varaždin vodećem Šibeniku približio na samo bod razlike. Kako sada stvari stoje trenutni je rezultat 1-1, a za domaće je postigao gol Leon Benko u 35. minuti, no već minutu poslije, NK Solin je izjednačio pogotkom Vlatka Šimunca. Da je ova utakmica vrlo važna može se vidjeti i na velikoj posjećenosti tribina, a evo tko je sve došao: