GRK VARAŽDIN 1930

Foto - Rukometaši Sesveta odnijeli bodove iz Varaždina

Objavljeno: 09.03.2022. 20:22

Zadnja izmjena: 09.03.2022. 21:19

U nadoknadi 2. kola Lige za prvaka, Paket24 Premijer lige rukometaši Varaždina 1930 izgubili su od momčadi Sesveta 26:30 (11:14).

Od početka susreta se vidjelo da su gosti, nakon pobjedom nad momčadi Nexe na svom terenu, došli u Varaždin potvrditi tu pobjedu i nastaviti pozitivan niz. Momčad Varaždina 1930 dobro se držala tijekom prvog poluvremena igralo se gol za gol, najprije su poveli domaći pa zatim uzvratili gosti do 10:10 u 14. minuti. u završnici prvog dijela gosti su spretniji i sretniji te odlaze na odmor s rezultatom 11:14.

U drugom dijelu Varaždin je uspio izjednačiti na 15:15 u 35. minuti, ali nakon toga su gosti vrlo uspješno održavali rezultatsku razliku u svoju korist. Susret je završio pobjedom gostiju 26:30 i ostavio Varaždin 1930 na poslejdnjem mjestu Lige za prvaka.