malo šetnje prije pobjede

FOTO Simpatične Kokice prošetale splitskim adventom - a onda održale Splićankama lekciju iz rukometa

Objavljeno: 17.12.2017. 13:12

Zadnja izmjena: 17.12.2017. 13:12

Naše najbolje rukometašice iskoristile su prigodu svog gostovanja u Splitu da malo i obiđu tamošnji Advent. Vrijeme ih je odlično poslužilo, nekima je bilo previše toplo da bi ostavile jakne na sebi.

Na slikama - koje su stavile na svoj fejs - Kokice su simpatične i mlade gošće. Ali na terenu domaćim Splićankama svakako se nisu takvima činile, jer su naše igračice pobijedile Split 2010 s prilično uvjerljivih 32:24. Utakmica je u tom smjeru krenula od prve minute i nije bilo rezultatske neizvjesnosti. Najviše je golova, i to osam komada - kao što je već postao običaj - dala Dejana Milosavljević, odlične su bile i Jalušić i Masnić s po 6 pogodaka. Utakmicu će pamtiti i mlada vratarica Sara Šopar koja je dobila svoje prve minute u karijeri i zabilježila svoju prvu obranu. Ovom pobjedom rukometašice Koke učvrstile su svoju 3. poziciju, s 4 boda prednosti ispred Bjelovara. Na vrhu se vodi mrtva utrka između Lokomotive i Podravke s po 22 boda.