20. kolo Hrvatski telekom Prve lige

U Varaždinu se odigrao susret 20. kola Hrvatski telekom Prve lige između Varaždina i Hajduka. Sadržajno prvo poluvrijeme donijelo je dvije intervencije VAR-a, poništeni gol Hajduka, obranu Nevistića ali i vodstvo gostiju.

Piše: Mateja Rak

Objavljeno: 02.02.2020. 17:37

Zadnja izmjena: 02.02.2020. 18:20

Drugo poluvrijeme VAR ponovo donosi dva kaznena udaraca za Hajduk, a utakmica je završila konačnim rezultatom od 0:3 za Hajduk. Lijepo vrijeme izmamilo je brojne Varaždince na stadion kako bi podržali našeg prvoligaša u borbi za ostanak, a u Varaždin je stigla i skupina gostujućih navijača, odnosno Torcida. Kako je bilo i tko je sve danas gledao utakmicu - pogledajte u našoj fotogaleriji.