NK VARAŽDIN

Foto - Varaždin pobijedio mladu reprezentaciju Kine

Objavljeno: 24.09.2022. 18:11

Zadnja izmjena: 24.09.2022. 19:32

U sklopu priprema za utakmicu 11. kola SuperSport HNL, momčad Varaždina odigrala je večras prijateljski susret s U-21 reprezentacijom Kine.

U prvom poluvremenu trener Varaždinaca Mario Kovačević dao je priliku igračima koji su inače imali manju minutažu, dok su u drugom dijelu ušli i igrači iz prve postave pa je i rezultat na kraju susreta bio 3:1, a golove za Varaždin postigli su Banovec, Herrera i Domjanić. Gol za mladu reprezentaciju Kine postigao je Longhai.

Za NK Varaždin nastupili su u prvom poluvremenu: Radošević, Stolnik, Jelenić, Stanić J., Katanec, Puclin, Posavec, Pilj, Vugrinec, Banovec, Perić, trener Mario Kovačević.

Za U-21 reprezentaciju Kine igrali su: Jinshuai, Shunkai, Wenhao, Xuejian, Longhai, Zhurun, Xianghou, Junnxian, Quinglong, Yue, Qilong; trener Cheng Yaodong.