NK VARAŽDIN

Foto - Varaždin pobijedio Goricu pred punom tribinom

Objavljeno: 25.06.2022. 21:26

Zadnja izmjena: 25.06.2022. 21:39

NK Varaždin je večeras odigrao drugu pripremnu u takmicu. U goste je došao HNK Gorica koju predvodi bivši trener Varaždina Samir Toplak.

Varaždin je pobijedio 2:1, a golove su postigli Teklić i Domjanić. Gosti su u posljednjim minutama susreta imali priliku za izjednačenje iz jedanaesterca, ali je varaždinsi vratar Bulat obranio udarac s "bijele točke".

Zanimljivost susreta je bila i velika posjećenost, tribina Zapad Sredina bila je otvorena za gledatelje i potpuno popunjena ljubiteljima nogomete i navijačima NK Varaždin.

NK Varaždin:

1. poluvrijeme - Zelenika / Kolarić - Karabatić - Pellumbi - Mekić / Lusavec - Postonjski - Teklić / Peco - Posavec - Šego

2. poluvrijeme - Bulat / Stanić - Škaričić - Težak - Bekavac (Urata) / Canjuga (Mezga) - Belcar - Elezi / Topić (Igrec) - Vugrinec - Domjanić