spremni za najviše domete

FOTO Vidovčani na svom terenu savladali negdašnje europske rukometne prvake!

Objavljeno: 28.08.2017. 13:13

Zadnja izmjena: 28.08.2017. 13:14

Da su vidovečki rukometaši uistinu spremni za najviše domete, pokazali su i u subotnjem prijateljskom meču protiv slavnog banjalučkog Borca - višestrukog rukometnog prvaka BiH, Jugoslavije te svojedobno i prvaka Europe.

Premda prijateljski, meč je bio pun natjecateljskog naboja, a banjalučka je momčad vodila praktički sve vrijeme susreta. Tako su i prvo poluvrijeme Banjalučani završili s 3 gola prednosti, prije svega na krilima ubojitog Vladana Đurđevića, koji je s 8 pogodaka bio najbolji strijelac utakmice. Ipak, Vidovčani se nisu uplašili, nastavili su utakmicu punim tempom i upornost im se isplatila. Štefičar i Težak su nosili igru ekipe, a na vratima je bio fantastični Alen Grd, koji je u posljednje 4 minute meča obranio čak 3 sedmerca. Tako je na kraju Vidovec odnio pobjedu s 28:26, te time uveličali i oproštaj svog Damira Turkovića, koji je posljednjih 6 godina svoje karijere proveo upravo u Vidovcu.