NK VARTEKS

Fotogalerija - Unatoč neriješenom rezultatu, na tekmi je bilo itekako vatreno!

Objavljeno: 10.04.2021. 20:11

Zadnja izmjena: 10.04.2021. 20:43

Varteks je danas u 18. kolu 3.HNL Sjever na SC Sloboda ugostio momčad Papuka iz Orahovice. Utakmica je završila rezultatom 2:2.

Utakmica počinje s nekoliko prigoda na obje strane ali se rezultat mijenja tek sredinom prvog dijela. U 23. minuti Varteks dolazi u vodstvo. Malenović probija lijevi bok, šalje nisku loptu u sredinu, a tamo je Kesse posprema u gol za 1:0.

Ipak, gosti ubrzo izjednačavaju, a sam pred golom Jovana našao se Miroslav Rukavina. Do kraja poluvremena Varteks još prijeti preko Vajagića i Kessea.

U drugom poluvrijemenu gosti dolaze u prednost dolaze u 59. minuti nakon što je Varteksova obrana blokirala prvo udarac Čavića, ali u drugom pokušaju isti igrač pogađa.

U 69. Vuković je opalio s 20 metara i pogodio prečku, dok minutu kasnije pokušava i Kesse, a lopta odlazi u korner. U sudačkoj nadoknadi Bumbari imaju prekršaj s desne strane na 35 metara od gola. Kukec ubacuje, lopta se odbija u 16-ercu, dolazi do Režića koji šalje loptu pokraj nemoćnog vratara za konačnih 2:2.

U sljedećem kolu Varteksu slijedi gostovanje u Ludbregu gdje će igrati protiv Podravine u pravom županijskom derbiju.