PK BAROK

Hana Ivanković ostvarila dva najvrjednija rezultata u Sisku

Objavljeno: 13.05.2022. 08:13

Zadnja izmjena: 13.05.2022. 08:16

U Sisku je održan plivački miting „Velika nagrada PKSJ“. Natjecanje je okupilo 180 plivača iz 15 hrvatskih klubova.

Plivači Plivačkog kluba "Barok" Varaždin osvojili su ukupno 11 medalja. Najbolja klupska juniorka Hana Ivanković osvojila četiri zlatne medalje u disciplinama 100m leđno, 100m leptir, 50m leptir i 100m prsno.

• Ana Pitner osvojila je 2. mjesto na 100m i 50m slobodno i 3.mjesto na 50m leđno u mlađim juniorkama
  • Leona Juriša osvojila je 2. mjesto na 100m leđno u mlađim juniorkama.
  • Filip Kukec osvojio je 3. mjesto na 200m leptir u mlađim juniorima.
  • Mihael Kolarek osvojio je 2.mjesto na 50m leđno u mlađim juniorima.
  • Ženska štafeta 4x100 m slobodno u sastavu Hana Ivanković, Leona Juriša, Rina Rogina, Ana Pitner, osvojila je 2. mjesto u apsolutnoj kategoriji.

Treba naglasiti da je Hana Ivanković bila najbolja u zbroju dva najvrjednija rezultata iz svakog dijela i tako osvojila vrijednu nagradu.

Plivački klub "Barok" predstavljalo je 12 plivačica i plivača: Hana Ivanković, Leona Juriša, Ana Pitner, Rina Rogina, Maša Manojlović, Lara Đuras, Anja Mirilović, Filip Kukec, Mihael Kolarek, Lovro Huđek, Dino Novoselec i David Vizjak.