uspjesi varaždinske odbojke

I odbojkaši i odbojkašice OK Kitro Varaždin u nacionalnim prvenstvima ubilježili pobjede

Objavljeno: 01.11.2016. 18:40

Ako već nisu uspjeli do senzacionalnih uspjeha u osmini finala Hrvatskog odbojkaškoga kupa, i odbojkašice i odbojkaši Kitro Varaždina nastavili su svoje pobjedničke nizove u nacionalnim prvenstvima. Odbojkaši su u 3. kolu Prve HOL upisali i drugu uzastopnu pobjedu, ovaj put 3:1 protiv zagrebačkog Trnja.

Odbojkašice Kitro Varaždina pak su odigrale već osmu službenu utakmicu sezone i nakon očekivanog poraza u prvom kolu protiv Mladosti ubilježile su 7 pobjeda u nizu u prvenstvu Prve B lige - u ovom su kolu pobijedile u gostima kod zagrebačkog Don Bosca s 3:2 u setovima. To je Varaždinkama već četvrti susret i četvrta pobjeda nakon odigranih svih pet setova. Ovaj put je bilo iznimno napeto, jer su nakon dobivenog prvog seta igračice OK Kitro izgubile dva seta, pa onda dobile dva seta na razliku (26:24 i 27:25), da bi u petom setu stvar riješile s manje napetosti - 15:10. Odbojkašice Kitro Varaždina na tablici su na 3. mjestu, a u idućem kolu će na novi derbi, u goste četvrtoplasiranom Vrbovcu. Što se pak muških kolega tiče, Kitro će i treći put u nizu biti domaćin, protiv Zadra u subotu u 18 sati.