GRK VARAŽDIN 1930

I Sesvete su prejake za Varaždince - Osmi poraz u Ligi za prvaka

Objavljeno: 09.06.2021. 20:33

Zadnja izmjena: 09.06.2021. 20:39

U 8. kolu Paket24 Premijer lige, Lige za prvaka Varaždin 1930 doživio je novi poraz te je i dalje bez pobjede u Ligi. Sesvete su pobijedile u Varaždinu 20:23 (11:10).

Susret sa Sesvetama počeo je dobro za Varaždince poveli su 2:0, u 5. minuti imali su 4:1, ali od 5:5 u 10. minuti utakmica ulazi u ritam gol za gol. Vodstva su se izmjenjivala i nitko nije vodio više od dva gola. Na odmor se otišlo s rezultatom 11:10 za Varaždin 1930.

U drugom poluvremenu ista priča, kao i u prvom. Varaždinci se ne daju, ne posustaju i rezultat je većim dijelom u egalu. U 44. minuti zadnji je remi i od tada gosti iz Sesveta polagano preuzimaju igru u svoje ruke. U 49. odlaze na 15:18, ali Varaždinci ipak smanjuju prednost gostiju i prekret još uvijek izgleda moguć. U 56. minuti je 19:21, te 20:22 u 59. minuti ali to je sve. Na kraju Sesvete slave rezultatom 20:23.