uspjeh stolotenisačica

Igračice STK "Ljubešćica" nastupile na Memorijalnom stolnoteniskom turniru Barba Amižić u Zadru

Objavljeno: 07.09.2016. 13:59

Zadnja izmjena: 07.09.2016. 14:02

Memorijalni stolnoteniski turnir Barba Amižić odigran je u Zadru 3. i 4. rujna, a na njemu je nastupalo preko 250 najboljih igračica i igrača u državi u 8 kategorija. Među njima su nastupale i dvije igračice iz STK "Ljubešćica", i to vrlo uspješno.

U kategoriji mlađih kadetkinja Ivona Štriga osvojila je 1. mjesto pritom izgubivši samo jedan set. U finalu je uvjerljivo sa 3:0 pobjedila Hanu Lončarević članicu Mladosti iz Zagreba.

Ivona i Janja Matijašec nastupile su i u kategoriji kadetkinja, te su obje izgubile korak do postolja, u četvrtini finala - Ivona od pobjednice Hane Arapović iz dr. Časla Zagreb, a Janja od Zare Ilić iz Samobora.

Ovaj puta nije nastupao najbolji igrač kluba Leon Šantek koji je prošli tjedan bio u stolnoteniskom kampu u Luxemburgu iz kojeg se vratio prijevremeno zbog ozljede. Zbog toga će, jedno duže vrijeme,  biti odsutan s turnira.