Istra na Poljudu uzela bod Hajduku, Dinamo svladao Karlovac

Objavljeno: 25.02.2012. 20:16

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Subotnjim utakmicama nastavljen je proljetni dio 19. kola HNL-a. Odmah na početku stiglo je prvo iznenađenje s Poljuda gdje je Istra s Hajdukom odigrala 1:1 te mu tako uzela bod. U 53. minuti poveli su gosti pogotkom Križmana. U 89. minuti izjednačio je Vukušić.

Subotnjim utakmicama nastavljen je proljetni dio 19. kola HNL-a. Odmah na početku stiglo je prvo iznenađenje s Poljuda gdje je Istra s Hajdukom odigrala 1:1 te mu tako uzela bod, piše Vjesnik.hr

U 53. minuti poveli su gosti pogotkom Križmana s desetak metara na asistenciju Bellea. U 89. minuti izjednačio je Vukušić.

Dinamo je kao gost kao gost na stadionu »Branko Čavlović-Čavlek« bez velikih teškoća svladao Karlovac sa 3-0.

I nogometaši Šibenika sezonu su otvorili pobjedom. Na Šubićevcu su svladali Inter iz Zaprešića s 2:0 dok je Cibalia na Gradskom stadionu u Koprivnici pobijedila domaći Slaven Belupo s 1:0.

Zagreb je kao gost na stadionu u Kranjčevićevoj, pred 500 gledatelja pobijedio Lučko sa 1:0.