RUKOMETNI KLUB IVANČICA IVANEC

Ivančani su ostvarili prvu pobjedu na domaćem terenu u ovoj sezoni u 2. HRL Sjever

Objavljeno: 07.10.2018. 12:38

Zadnja izmjena: 07.10.2018. 12:40

U 4. kolu 2. HRL Sjever rukometaši RK Ivančica Ivanec pobijedili su RK Garešnica 37:27 (18:18).

Ivančani su tako ostvarili prvu pobjedu na domaćem terenu u ovoj sezoni. U susret su ušli oslabljeni neigranjem Marka Maloića, te sa nekoliko igrača koji su igrali nakon bolesti i ozljeda proteklog tjedna.

Dobro su ušli u utakmicu i imali stalnu prednost od dva do tri gola, međutim nikako nisu uspijeli prelomiti utakmicu tijekom prvog dijela. Pred kraj prvog poluvremena ponestaje svježine, a gosti to koriste i potpuno se vraćaju u utakmicu neriješenim rezultatom 18:18.

U drugom dijelu Ivančani su uspijeli povezati 15-ak minuta dobre obrane i s nekoliko brzih golova iz tranzicije zahvaljujući raspoloženim Huđom i Vidonijem odvajaju se na 30:23 te rješavaju pitanje pobjednika.
Strijelci su bili: Vedran Huđ 12, Zoran Vidoni 8, Marko Posavec 6, Matija Kušen 3, Filip Canjuga 2, Luka Hudoletnjak 2, Mihael Pečatnik 2, Leon Grahek 1 i Filip Kozina po 1.

Na prvenstvenoj ljestvici 2. HRL Sjever Ivančica je treća, a u sljedećem kolu gostuju kod trenutno vodeće ekipe Dugog Sela.