NK IVANČICA

Ivančica uvjerljiva u "generalki" protiv Zelengaja

Objavljeno: 08.03.2022. 19:41

Zadnja izmjena: 08.03.2022. 19:44

Na igralištu NK Udarnik 32 iz Gornjeg Kućana, seniori Ivančice odigrali su pripremnu utakmicu s izravnim rivalom za naslov prvaka Četvrte NL Čakovec - Varaždin, NK Zelengaj iz Donjeg Kućana.

Pred oko 80 gledatelja utakmica je završila rezultatom 5:1 za Ivančicu. Na početku utakmice momčad Ivančice pritisnula je protivnika visoko na njegovoj polovici igrališta i nametnula svoj ritam igre. Pritisak je urodio golom novog igrača Ivančice Japanca Taiga Uchide u 5. minuti za 1:0 te golom Patrika Varge u 13. minuti za 2:0.

U drugom poluvremenu Ivančica nastavlja, ali Zelengaj u 62. minuti smanjuje rezultat na 2:1. Nakon toga u 70., 73. i 78. minuti golove postižu Ivan Josipović, Leon Gregur i Alen Kostanjevec za Ivančicu.

U drugom poluvremenu trener NK Ivančice Rade Herceg dao je priliku svim igračima sa klupe koji su dobro iskoristili svoju minutažu.

Ovaj vikend nastavlja se proljetni dio prvenstva Četvrte NL Čakovec - Varaždin. NK Ivančica u subotu, 12. ožujka u 15.30 sati, na gradskom igralištu u Ivancu domaćin je ekipi NK Mladost iz Svete Marije.