Žestoka konkurencija

Ivanečki karatisti i karatistice osvojili devet medalja na vukovarskom turniru

Objavljeno: 17.05.2016. 18:26

Zadnja izmjena: 17.05.2016. 18:28

Članovi Karate kluba Ivanec proteklog vikenda nastupili su na međunarodnom karate turniru Kup Vukovara i osvojili devet medalja.

Na turniru je nastupilo 394 natjecatelja iz 37 klubova iz Makedonije, Mađarske i Hrvatske, dok su ivanečki karatisti osvojili šest zlatnih i tri brončane medalje.

Zlata su osvojili Erik Đula u kategoriji mlađih učenika -26 kg, Noa Šešet u kategoriji mlđi učenici -30 kg, Dino Kovač u kategorij učenici -34 kg, Lana Pavlaković u kategoriji učenice -40 kg, Petra Brlečić u kategorji juniorke +59 kg Melanija Hrgarek u kategorji juniorke -59 kg.

Broncama oko vrata okitili su se Ela Colarić u kategoriji ml. učenice-36 kg, Iva Pofuk u kategoriji učenice -44 kg i Melani Magdiić u kategoriji učenice +44 kg.

Nastupili su još i Dorian Šincek, Ema Šešet i Jakov Brežnjak i Karla Bahun.