ŽRK KOKA

Iznenađenje u Pločama - Dalmatinka pobijedila Koku u posljednjim sekundama

Objavljeno: 30.04.2022. 20:56

Zadnja izmjena: 30.04.2022. 21:09

U 23. kolu 1. HRL za žene varaždinska Koka izgubila je u Pločama susret protiv ekipe Dalmatinke 22:21 (11:12).

Varaždinske rukometašice bolje su ušle u susret i nakon početnih 0:2, popustile su pred nastrajima domaćih rukometašice i već u 10. minuti je 4:2. Dalmatinka vodi do 25. minute kada Varaždinke izjednačuju na 9:9. Do kraja poluvremena igra se gol za gol i Koka odlazi na odmor s golom prednosti 11:12.

Ta minimalna prenost topi se odmah na početku drugog dijela. Izjednačen rezultat 14:14 u 34. minuti posljednji je do 49. minute kada Koka ponovo sustiže Dalmatinku na 17:17. Dvije minute prije kraja ponovo je izjednačeno 21:21. Do kraja susreta samo Dalmatinka postiže gol i tako bodovi ostaju u Pločama.

Koka si je na ovaj način sve više "zacementirala" osmu pozziciju na prvenstvenoj ljestvici, dok Dalmatinka cilja i treću poziciju.