3.HNL Istok

Jertec donio novu pobjedu nogometašima Varaždina, Podravina poražena golom u sudačkoj nadoknadi

Objavljeno: 26.03.2016. 17:29

Zadnja izmjena: 26.03.2016. 17:31

Nogometaši Varaždina nakon pobjede protiv Marsonije stigli su do novog slavlja, slaveći danas u gostima kod Višnjevca s minimalnih 1:0.

U prvom dijelu susreta mreže se nisu tresle, a jedini pogodak pao je u 66. minuti. On je bio djelo kapetana Varaždina Darija Jerteca koji je momčadi Marija Ružića donio veliko slavlje.

Riječ je o drugoj uzastopnoj pobjedi varaždinskog sastava kojom su skočili na 13. mjesto lige.

S druge strane Ludbrežani su danas u Ludbregu poraženi od Mladosti iz Ždralova 3:2. Gosti su poveli pogocima Mile Sučića u 8. i 34. minuti, no uslijedio je veliki povratak Plavih bluza. U 44. smanjio je Junior da bi izjednačujući pogodak bio djelo Nikole Valjka u 75. minuti.

Sve je već mirisalo na novi bod ludbreškog sastava, no u četvrtoj minuti sudačke nadoknade ukazao se Alen Maras i donio pobjedu Mladosti.

U sljedećem kolu Varaždinci ugošćuju Bjelovar, dok Podravina odlazi na noge Mladosti u Antin.