Josip Brezovec opet zabio za pobjedu svoje Spezie

Objavljeno: 19.09.2015. 23:17

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

U prekrasnom Salernu na jugozapadu Italije Spezia je u sklopu 3. kola tamošnje Serie B pobijedila domaću Salernitanu, rezultatom 2:0. Svoju je momčad prema trijumfu „gurnuo“ Nedeljančan Josip Brezovec, postigavši još jedan važan pogodak, onaj početni za 1:0 već u 14. minuti utakmice.

Josip Brezovec, koji je nakon vrlo dobre prošle sezone odlično otvorio i ovu (imao maksimalnu minutažu u prva dva kola), današnjim je pogotkom još više učvrstio povjerenje trenera Spezie Nenada Bjelice. Sami gol još je vrijedniji ako se uzme u obzir da je na gostovanju kod Salernitane Spezia upisala prvu pobjedu u aktualnom prvenstvu, nakon poraza u Bariju (4:3) i domaćeg remija s Pro Vercellijem (1:1). Brezovec je u Salernu danas odigrao 55 minuta, a njegov je pogodak bio jedini na utakmici do same završnice, kad je Catellani – 15 minuta nakon što je zamijenio Šituma – potvrdio trijumf Spezie pogotkom u 84. minuti igre.

Iduće kolo igra se već u utorak, a Spezia će ugostiti Perugiu.