NK VARAŽDIN

Juniori NK Varaždin pobjednici Kupa Hrvatske

Objavljeno: 25.05.2022. 20:31

Zadnja izmjena: 25.05.2022. 20:49

Juniorska momčad NK Varaždin pobijedila je u finalu vršnjake iz GNK Dinamo i osvojila juniorki nogometni Kup Hrvatske.

U regularnom dijelu susreta rezultat je bio 2:2, a Varaždin je bio uspješniji u izvođenju jedanaesteraca i pobijedio ukupnim rezutatom 5:3.Golove za Varaždin u regularnom dijelu postigli su u 20. minuti iz najstrože kazne Vugrinec i u 50. minuti Havojić. Prilikom izvođenja jedanaesteraca Vugrinec je pucao preko gola, Bloudekov udarac golman Dinama je obranio, a zatim su bili precizni Buljan, Belcar i Ocvirek.

Trener Miljenko Mumlek na teren u Dugopolju poslao je sljedeće igrače: Kos Harjač - Lukman, Škaričić, Lesjak, Baneković - Bujan, Belcar, Lusavec - Vugrinec, Domjanić, Havojić.