završetak prvog dijela sezone

JUNIORSKI ŽUPANIJSKI DERBI Košarkaši KK Vindije izvojevali uvjerljivu pobjedu protiv ludbreškog Grafičara

Objavljeno: 19.12.2016. 09:42

U posljednjoj utakmici polusezone juniori KK Vindija uspjeli su na svom terenu savladati svoje vršnjake iz Grafičara Ludbreg s uvjerljivih 69:52, te tako završiti ovaj dio natjecanja sa samo jednim porazom.

Premda su mladi Varaždinci već osigurali plasman na "final-four", pokazali su da im je i u ovoj utakmici itekako stalo do dobrog rezultata. Osim pada u trećoj četvrtini, sve su vrijeme držali vodstvo, kojega su samo povećali briljantnom igrom u zadnjoj četvrtini susreta. Nakon 7 odigranih utakmica Varaždinci su na vrhu sa 6 pobjeda i porazom od Međimurja. Igrači sad imaju kraći odmor, a uskoro nastavljaju s intenzivnim treninzima i, nadamo se, novim pobjedama.