KARATE KUP SVETI NIKOLA

Karate klub Shito Ryu Varaždin zadovoljan nastupom i osvajanjem devet medalja

Objavljeno: 24.11.2018. 19:53

Zadnja izmjena: 24.11.2018. 19:55

U varaždinskoj Areni održan je 14. po redu karate kup sv. Nikola. Između ostalih nastupio je i Karate klub Shito Ryu Varaždin sa sedam natjecatelja.

U konkurenciji od 450 natjecatelja iz 54 kluba iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Austrije, Shito Ryu Varaždin osvojio je tri zlatne, jednu srebrnu i pet brončanih medalja. Zlatne medalje osvojili su Martin Kokot kata ml. učenici, Marko Gerbus kata ml. kadeti i Ema Hrnčić ml. kadetkinje. Srebrnu medalju osvojila je Tea Kostanjevac kata ml. kadetkinje. Brončane medalje osvojili su Martin Kokot borbe ml. učenici, Jakov Kostanjevac kata ml. učenici, Tomašić Erik kata ml. kadeti, Karlo Žličar kata ml. kadeti te kata tim ml. učenici u sastavu Jakov Kostanjevac, Marko Gerbus i Martin Kokot.

Nakon turnira sv. Nikole zadnji turnir u ovoj godini također se održava u Varaždinu i to 8. prosinca u dvorani Graberje, a domaćin je Shito Ryu Varaždin.