Karla Čović treća na SP u dvostrukom ultra triatlonu

Objavljeno: 25.08.2014. 10:32

Varaždinka Karla ?ovi?, ?lanica Triatlon kluba 042 Varaždin, osvojila je tre?e mjesto na Svjetskom prvenstvu u dvostrukoj Ironman distanci (dvostruki ultra triatlon), održanom od 20. - 23. kolovoza u slovenskim Bakovcima.

Dvostruka Ironman distanca natjecanje je koje se sastoji od 7,6 km plivanja, 360 km bicikla te 84,4 km tr?anja.

Nauspješniji od hrvatskih predstavnika bio je Dario Ivanagi?, koji je s vremenom 23:09:12 u ukupnom poretku završio na tre?em mjestu. Nastupili su i Hrvoje Huzanagi? (23:42:27), Pavao Vlahek (24:19:43), Danijel Turek (25:08:54), Damir ?uri? (31:52:56), Josip Dikon (33:15:33), a Nenad Šimunko nije završio utrku.

Karla ?ovi? je s vremenom 32:06:44 dvostruki ultra triatlon završila na izvrsnom 3. mjestu u ženskoj konkurenciji.

U ekipnoj konkurenciji hrvatski predstavnici osvojili su 2. mjesto.