brojna konkurencija

Karlo Hajdinjak osvojio broncu na 44. međunarodnom plivačkom mitingu 'Mladost 2016'

Objavljeno: 14.11.2016. 10:33

Zadnja izmjena: 14.11.2016. 10:34

Ovog vikenda su plivači Plivačkog kluba Varaždin sudjelovali na 44. velikom međunarodnom plivačkom mitingu u Zagrebu, 'Mladost 2016' i postigli vrijedne rezultate.

Karlo Hajdinjak je u kategoriji s godinu dana starijim plivačima osvojio brončanu medalju na 50 prsno. Na 100 prsno izborio je nastup u C finalu i na kraju zauzeo šesto mjesto. Uz to je isplivao i osobne rekorde na 50, 100 i 200 prsno te na 200 mješovito.

Jakov Igrec je, također s godinu dana starijim plivačima, zauzeo izvrsno četvrto mjesto na 400 mješovito te je isplivao osobne rekorde na 200 delfin, 200 leđno, 200 mješovito i 400 mješovito.

Na mitingu su, osim hrvatskih plivača, nastupila 473 natjecatelja iz Austrije, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Izraela, Mađarske, Slovenije i Turske.