KAJAK KANU KLUB VARTEKS

Katja i Roko Bengeri nastupili su u sastavu Hrvatske reprezentacije na utrci Europskog kupa u slalomu

Objavljeno: 16.08.2020. 21:09

Zadnja izmjena: 16.08.2020. 21:11

Članovi Kajak kanu kluba Varteks braća Katja i Roko Bengeri nastupili su u sastavu hrvatske reprezentacije na utrci Europskog kupa u slalomu, održanoj na rijeci Labi u mjestu Roudnice nad Labem u Češkoj.

U konkurenciji više od 130 natjecatelja iz 11 zemalja održane su dvije utrke.

Katja Bengeri nastupila je u disciplini kanu jednosjed (C-1) i disciplini kajak jednosjed (K-1) kod mlađih seniorki (U23) i pobijedila u obje discipline na svim utrkama.

Mlađi junior Roko Bengeri također je nastupio u kanu jednosjed (C-1) i kajaku jednosjedu (K-1) i  pobijedio na tri utrke, a jedini rezultat gdje nije završio na postolju za pobjednike mu je 4. mjesto ostvareno u prvoj utrci u disciplini kajak jednosjed (K-1).